HP VICTUS 15 FA1018NE Laptop Core i5-13500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4050 6GB 15.6" FHD 144Hz Silver
Regular price
EGP 52,850
Couldn't load pickup availability
Secure Payment Methods
Cash on delivery and various payment options and installment plans.
Fast and Secure Shipping
Receive your order within 2 to 5 business days.
Customer Service
Technical support from 10 am to 12 pm.
Warranty Coverage
Enjoy a 6-month to 3-year warranty through us with distributors.
Ask a question
Share
HP VICTUS 15 FA1018NE Laptop Core i5-13500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4050 6GB 15.6" FHD 144Hz Silver
Product Specifications
| Specification | Value |
|---|---|
| Processor family | Intel |
| Additional Specifications | |
| Monitor Size | 15.6 Inch |
| Ssd Capacity | 512GB |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Ram Capacity | 16GB |
| Color Pattern | Silver |
| Gpu Chipset Series | RTX 4050 |
| Size | 15.6 Inch |
| Storage | 512GB |
